Вакансії

Військово - цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області  повідомляє про конкурс
на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу капітального будівництва управління з розвитку міського господарства

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища відповідного професійного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менш 1 року або стаж роботи за спеціальністю в інших сферах управління не менш 3-х років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління.

- знання ПК;

- знання державної мови.

 

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища відповідного професійного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менш 1 року або стаж роботи за спеціальністю в інших сферах управління не менш    3-х років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління.

- знання ПК;

- знання державної мови.

 

на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління 

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища відповідного професійного спрямування з освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю

на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менш 1 року або стаж роботи за спеціальністю в інших сферах управління не менш    3-х років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління.

- знання ПК;

- знання державної мови.

 

 на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – інспектора праці

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища відповідного професійного спрямування економіст або юрист з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менш 1 року або стаж роботи за спеціальністю в інших сферах управління не менш 3-х років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління.

- знання ПК;

- знання державної мови.

Документи ухвалюються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Авдіївка,  вул. Молодіжна, 5, 1-й поверх, за  телефоном 3-29-62.