"Про перейменування кадрової служби ВЦА м. Авдіївка Донецької області у відділ кадрів ВЦА м. Авдіївка Донецької області" від 08.02.2018 № 114

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 08.02.2018 № 114
м. Авдіївка, Донецька обл.

Про перейменування кадрової служби ВЦА м. Авдіївка
Донецької області у відділ кадрів ВЦА м. Авдіївка Донецької області

З метою приведення у відповідність структури військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09 березня 2006 року № 268 (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Перейменувати кадрову службу військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області у відділ кадрів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.
2. Затвердити Положення про відділ кадрів військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (додається).
3. Кадровій службі (Сабадаш) внести зміни до структури військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області і трудових книжок працівників, що обіймають посади у даному відділі.
4. Відділу обліку (Насуліч) внести зміни до штатного розпису військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Керівник військово – цивільної адміністрації
міста Авдіївка Донецької області
полковник                                                                           П. Малихін

 

 

Додаток