Гендерна рівність

Цієї п’ятниці психолог Авдіївського міського центру соціальних служб проводила інформаційно-роз’яснювальну роботу у ЗОШ№6 серед учнів 10 та 11 класів. Темою обговорення стала гендерна рівність.

Детальніше...

Як визначитися у світі професій

Цього четверга у Авдіївському міському центрі соціальних служб пройшов комплексний груповий профорієнтаційний захід, який проводився для підлітків з родин, які отримують соціальні послуги Центру. Всього було охоплено шість дітей від 14 до 17 років.

Детальніше...

Виставка «Війна Росії проти України»

Цієї п’ятниці колективи Авдіївського міського центру соціальних служб та Служби у справах дітей відвідали виставку «Війна Росії проти України» в Народному музеї історії нашого міста.

Детальніше...

Впровадження коррекційних програм

Цієї п’ятниці психолог Авдіївського міського центру соціальних служб прийняла участь у чотиригодинному онлайн-семінарі, який організував               БФ «Посмішка дитини».

Детальніше...

Соціальна справедливість

Психолог Авдіївського міського центру соціальних служб продовжує роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації – осуджених без позбавлення волі.

Детальніше...

Допомога до зими

 
Авдіївський міський Центр соціальних служб продовжує співпрацю із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє».
З початку грудня 2020 року 18 родин, які є отримувачами соціальних послуг Центру, були подані як кандидати на отримання грошових грантів для підготовки до зимового періоду. Наразі грошову допомогу отримали 13 родин.

Детальніше...

Заходи протидії поширенню ВІЛ/СНІД та туберкульозу узгодили в Авдіївці


Міська рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Авдіївки Сергія Легенького відбулась сьогодні, 14 січня.
Під час зустрічі обговорили виконання «Дорожньої карти з покращення послуг хворим на ко-інфекцію ТБ/ВІЛ та забезпечення їх сталості у місті Авдіївка на 2019-2021 роки» та статистичні дані міста щодо захворюваності на туберкульоз та ВІЛ/СНІД за 2020 рік.

Детальніше...

Інспектування родин СЖО

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують контролювати родини, які опинились у складних життєвих обставинах.
В продовж новорічних свят та після них проводиться адресне інспектування сімей СЖО.

Детальніше...

Робота з суб’єктами пробації

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують профілактичну роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації.

Детальніше...

Правила безпеки на новорічні свята та канікули

Авдіївським міським центром соціальних служб продовжується робота з родинами, які отримують соціальні послуги Центру.

Детальніше...

Підвищення стресостійкості

На цьому тижні до Авдіївського міського центру соціальних служб завітали психологи благодійного фонду «Людина в Біді». Метою візиту стало групове заняття з працівниками Центру на тему: «Підвищення стрессостійкості у соціальних працівників».

Детальніше...

Допомога родинам СЖО


Авдіївський міський центр соціальних служб співпрацює з Чеською гуманітарною організацією «Людина в біді». На цьому тижні благодійники відвідали Центр з метою надання гуманітарної допомоги родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах, та є отримувачами соціальних послуг Центру.

Детальніше...