ПАТРОНАТ ДЛЯ ДИТИНИ!!!

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують проводити інформаційну роботу щодо такої форми догляду за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, як ПАТРОНАТ.

Цього тижня на вулицях нашого міста було проведено інформаційну акцію «Стань патронатним вихователем для дитини». Місцянам розповіли, як можна стати патронатним вихователем: зміст послуги, які документи необхідно зібрати, умови створення патронатної родини, проходження навчання за відповідною програмою, оплата послуги. Паралельно з цим було розповсюджено інформаційні листівки серед населення; на інформаційних стендах, в районах скупчення людей нашого міста, розміщено відповідну інформацію.

Хочемо звернути увагу, що в сучасній Україні розвивається така форма догляду за дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування як патронат. Патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Дитина перебуває у патронатних вихователів не більше шести місяців. У цей період дитина отримує догляд, виховання, підтримку, а також підготовку до повернення у свою родину, або влаштування в іншу форму сімейного виховання. Діяльність патронатного вихователя оплачується державою.

Патронатними вихователями можуть бути жінки віком до 60 років і чоловіки до 65 років. Для участі у наданні послуги патронату над дитиною, кандидат подає до соціального закладу відповідний перелік документів та проходить навчання.

Авдіївський міський ЦСССДМ запрошує на консультацію з питань створення патронатної родини за адресою: місто Авдіївка, вул. Молодіжна, буд. 7, 2 поверх, або за телефоном: +380500735272.