Допомога родинам СЖО


Авдіївський міський центр соціальних служб співпрацює з Чеською гуманітарною організацією «Людина в біді». На цьому тижні благодійники відвідали Центр з метою надання гуманітарної допомоги родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах, та є отримувачами соціальних послуг Центру.

Допомога надавалася у вигляді гігієнічних наборів, до яких увійшли: пральний порошок, миючі засоби для господарства, гігієнічні засоби для жінок, шампуні, рідке та звичайне мило, зубна паста, зубні щітки та інше.
Родини, які отримали поміч, висловили вдячність Чеській ГО «Людина в біді» та Центру соціальних служб за постійну підтримку, та таку необхідну допомогу.
Якщо спитати у абсолютно різних людей, що для них найважливіше у світі, більшість скаже, що це діти, батьки, кохані, хтось скаже близькі друзі. Кожен з нас, скоріше за все, назве того хто займає в серці особливе місце. І саме це вкотре доказує, що любов, піклування, повага до когось робить нас щасливими. Надаючи допомогу іншим людям та підтримуючи тих, хто у скруті ми робимо цей світ кращім та добрішим і це, напевно, також є справжнім щастям.
Про це варто замислитись.