Підвищення стресостійкості

На цьому тижні до Авдіївського міського центру соціальних служб завітали психологи благодійного фонду «Людина в Біді». Метою візиту стало групове заняття з працівниками Центру на тему: «Підвищення стрессостійкості у соціальних працівників».

Робота, яка пов’язана з людьми завжди вважалася стресовою. Отримувачі соціальних послуг звертаються до фахівців із абсолютно різними проблемами, при цьому емоції, які вони виказують, можуть бути також різними та несподіваними. Фахівцям, які працюють постійно з людьми, треба вислухати та допомогти людині і бажано робити це без прояву не бажаних емоцій. Але усі ми люди і як правило допомагаючи іншим складно не співчувати, не переживати за людей.
Психологи БФ «Людина в Біді» провели з колективом Центру заняття, на якому практично показали декілька вправ, як можна себе емоційно розвантажити і розповіли нащо це потрібно. На занятті були задіяні творчі можливості працівників Центру, тому вийшло справді легко і цікаво. Після заняття усі повернулися до роботи з не аби яким ентузіазмом!