Робота з суб’єктами пробації

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують профілактичну роботу в консультаційному пункті для суб’єктів Авдіївського міського сектору пробації.

Цього понеділка психологом центру було проведено роботу з суб’єктами пробації молодіжного віку, охоплено 7 умовно осуджених осіб. Порушена наступна тема: «Наслідки вживання алкоголю». Оскільки люди з соціально складною історією є більш вразливими психологічно, то і свої проблеми вони, частіше за все, вирішують з допомогою алкоголю. Через це багато з них набувають залежність від алкоголю, а із залежністю боротися дуже важко і це не для кого не секрет.
Психолог надала осудженим особам обґрунтовані факти про незворотні наслідки вживання алкоголю. Були висвітлені наступні питання: яку шкоду несе ця пагубна залежність для чоловіків та жінок; як не стати залежним від алкоголю; які місця треба уникати щоб не потрапити у «веселі кампанії» де постійно зловживають алкоголем і не тільки. Було наголошено на тому, що багато проблем у людей виникають від неробства. Коли людина зайнята і у неї є мета, то автоматично вона перестає нищити своє життя, починає його налагоджувати. Усім особам були розповсюджені пам’ятки на вищезазначену тему. Також бажаючим надані контакти психолога Центру.