До уваги голів ОСББ

08.04.2019 в військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області відбувся семінар-нарада з представниками філії ДОУ АТ «Ощадбанк» щодо пропозиції кредитування «Ощадний дім».

На нараді були присутні представники ОСББ, пенсійного фонду та ВЦА міста Авдіївки.

Було розглянуто питання енергоефективності будинків та програма кредитування  енергоефективних заходів, так звані «теплі кредити».

Що саме кредитують "теплі кредити" ?

"Теплі кредити" – це програми допомоги при утепленні житла, урядові та місцеві. Як вони працюють: ви берете кредит у банку, щоб утеплити стіни, придбати енергоефективний котел або енергозберігаючі вікна, або й зовсім – щоб встановити індивідуальний тепловий пункт для багатоквартирного будинку (якщо ви ОСББ чи ЖБК). Держава відшкодовує вам частину затрат – просто повертає на ваш рахунок у банк гроші, передбачені бюджетом на ці програми.

Ощадбанк надає цільовий кредит для ОСББ 500 тис. грн. на строк від 6 до 60 місяців під 18% річних, в свою чергу може бути надана компенсація від 40-70% на тіло кредиту за рахунок державного бюджету.

Як отримати кредит на утеплення

1. Прийняти рішення про впровадження енергоефективних заходів.

2. Звернутися до уповноваженого банку і надати пакет документів для отримання кредиту на придбання енергоефективного обладнання чи матеріалів (перелік документів визначається банком). Кредитують цю програму державні "Ощадбанк", "Укргазбанк" і "ПриватБанк".

3. Отримати кредит.

4. Надати банку рахунки фактури, акти виконаних робіт тощо – підтвердити цільове використання кредитних грошей.

5. Якщо позичальник – субсидіант, то обов’язково подати копії документів (повідомлень або довідок тощо), що підтверджують призначення фізичній особі субсидії.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у фахівців філії ДОУ АТ «Ощадбанку»

+380 50-559-58-66 - Тетяна

+380 66-045-69-55 - Ольга