Розпорядження від 02.05.2019 № 527

 


УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
м. АВДІЇВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 02.05.2019 № 527
м. Авдіївка Донецької області

Про подовження терміну прийняття конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2020 році та затвердження нового календарного плану проведення Конкурсу

Враховуючи протокольне рішення засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2020 році, від 02 травня 2019 року №5, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049, керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», з о б о в ҆ я з у ю:

1. Подовжити до 30 травня 2019 року термін прийняття конкурсних пропозицій для участі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2020 році.
2. Затвердити новий календарний план проведення Конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2020 році (додається).
3. Контроль за виконанням нового календарного плану проведення Конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка у 2020 році, покласти на начальника управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Рубцову С.


Заступник керівника військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка Донецької
області                                                                  Р.Шахов

 

 

Додаток