День пам'яті жертв Бабиного Яру

29-30 вересня роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках.
Трагедія Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.

Детальніше...

На вас чекають

Днями відвідувачами Народного музею історії міста Авдіївки  стали групи учнів Авдіївського професійно-технічного училища. Молоді люди з певною обережністю знайомились з виставкою «Пейзажі, створені любов’ю». Під час екскурсії з зацікавленням говорили про те, що дає людині мистецтво; намагались зрозуміти, що розповідає кожний з авторів про дійсність, про свободу, які історії розкриваються в зображених сюжетах; шукали щось більше, ніж перше враження. 

Нагадуємо, що відвідати виставку можна щодня до 5.10.2020 в Народному музеї історії міста Авдіївки ( вул.Комунальна, 11)

Детальніше...

Музична педагогіка

Теза «Кадри вирішують все» в наш час не просто слова, другий рік поспіль у сферу викладання музичного мистецтва впроваджуються нові освітні програми.

23  вересня 2020 року викладачі музичної школи нашого міста взяли участь в обласній методико-практичній конференції «Новітні технології у процесі навчання гри на фортепіано».

Своїми напрацюваннями поділилися колеги - викладачі фортепіанного відділу музичної школи міста Мирнограда. Були представлені нові методи та методичні посібники, прозвучало багато музичних творів з використанням фонограм та мультимедійного забезпечення.

Завдяки участі у таких заходах завжди з’являються нові ідеї щодо покращення викладання, урізноманітнення учбового процесу та зацікавлення учнів у навчанні.

Відділ культури

Детальніше...

Із вдячністю за роботу по відновленню житлового фонду!

22 вересня на площі біля ПКТіС ПрАТ «АКХЗ» відбулася урочиста церемонія нагородження, присвячена справжнім патріотам рідної землі, працівникам ДСНС України, які відновлюють житловий фонд в місті Авдіївка та Ясинуватському районі в умовах бойового конфлікту.

Детальніше...

В Авдіївці відзначили особовий склад ДСНС України


20 вересня у місті Авдіївка відбулася урочиста церемонія нагородження особового складу підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівської області, що брали участь у ІІ етапі відновлювальних робіт на території Донецької області.
Справжніх патріотів рідної землі, працівників державної служби України з надзвичайних ситуацій, які відновлюють житловий фонд в місті Авдіївка та Ясинуватському районі, привітали начальник Головного Управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області Роман Гордовий та заступник керівника військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Євген Удовенко.

Детальніше...

В Авдіївці відзначили день рятівника


За Указом Президента України вже дванадцять років поспіль 17 вересня в нашій державі відзначають День рятівника України.
Адже рятівник – це не просто професія, це стан душі, бо своєю повсякденною самовідданою працею, пов’язаною з ризиком, він завжди готовий прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя.
На честь професійного свята біля будівлі Авдіївської ВЦА відбулась урочиста церемонія нагородження бійців ДСНС України в Донецькій області з міста Авдіївка та Ясинуватського району.

Детальніше...

День народження- родинне свято

 

Свято народження- це завжди веселі ігри та розваги, це побажання і обов’язково музика та можливість згадати улюблені танці.

 

Сьогодні діти та дорослі, які прийшли на бульвар Шевченка отримали багато задоволення від ігор, якими радували ігротехніки з Будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти,  юні скаути з громадської організації «Пласт», майстри проведення оригінальних ігор з церкви  «Пробудження».

 Кожний учасник і кожна учасниця свята могли власноруч зробити для себе сувеніри, взявши участь в майстер-класах, які проводили майстрині з бібліотек відділу культури, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та Будинку дитячої та юнацької творчості.

І дуже святково, дуже романтично лунала музика у виконанні військового оркестру та хору ветеранів Палацу культури  ПрАТ «АКХЗ».

Дякуємо КП «СЄЗ»  за участь в підготовці до святкових заходів!

Дякуємо, Авдіївко, за натхнення!

З днем народження!

Відділ культури

Детальніше...

За обрій під звук моторів…

Сьогодні крихку тишу у прифронтовій Авдіївці розірвав гучний звук двигунів мотоциклів. Біля тридцяти двоколісних хромованих коней вишикувались на площі біля ПКТіС ПрАТ «АКХЗ» задля урочистого старту мотопробігу на честь 242-ої річниці з Дня заснування міста Авдіївка.

Яскравий старт мотопробігу забезпечила учнівська молодь із ЗОШ № 2, а також учні 1,6,7 шкіл. Діти своїм запальним танцем та фейерверком із фарб холі дали потужний заряд енергії завзятим любителям швидкості.

Колона байкерів вирушила вулицями міста. Також мотоциклісти побували біля меморіалу загиблим захисникам авдіївської промзони, де підняли український прапор, та вирушили на бульвар ім. Т.Г.Шевченко. Там, серед міського парку, учасники мотопробігу радували гостей розважального заходу можливістю зробити круті фото біля своїх потужних залізних коней.

Відділ культури ВЦА

Детальніше...

Вічна слава полеглим, вічна слава живим!

Життя торжествує в новім поколінні

Та болі минулі довіку нетлінні

З граніту волає грізно і люто:

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Вересень для жителів Авдіївки завжди знаменувався святковими урочистостями з нагоди чергової річниці визволення нашого краю від нацистів і вшануванням ветеранів.

В цьому році ми відзначаємо вже  77-річницю звільнення Донбасу від фашистських загарбників. Це свято є даниною пам'яті наших предків, які захищали і будували рідне місто, заповіли нам берегти та примножувати його славу.

З нагоди пам'ятної дати керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш разом із заступниками Сергієм Легеньким та Євгеном Удовенко урочисто поклали квіти до меморіалу загиблим землякам-льотчикам, розташованому на площі біля ПКТіС ПрАТ «АКХЗ», та вшанували хвилиною мовчання пам'ять  фронтовиків, підпільників і партизанів, учасників трудового фронту,  загалом всіх тих, хто бачив і пережив війну, а також тих, чиї імена вибиті на обелісках нашого міста.

Ми пам'ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню Донеччини від нацистів.

Відділ культури ВЦА

Детальніше...

Народ, осяяний історичною пам'яттю, - нездоланий…

2 вересня 2020 року Авдіївка разом з усім світом відзначає 75-ту річницю закінчення Другої світової війни.

Це частина історії нашої Батьківщини, а пам'ять про війну – це наша шана минулому і прояв людяності нації. Адже воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. У 1941–1944 роках на українській землі були зосереджені головні сили вермахту. В ході війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн воїнів-українців.

З нагоди пам'ятної дати, а також враховуючи вагомий внесок Українського народу у перемогу над нацизмом, керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш разом із заступниками Сергієм Легеньким та Євгеном Удовенко урочисто поклали квіти до меморіалу загиблим землякам-льотчикам, розташованому на площі біля ПКТіС ПрАТ «АКХЗ», та вшанували хвилиною мовчання пам'ять людей, які ціною неймовірних зусиль день за днем наближали мир.

Відділ культури ВЦА

Детальніше...

Добрий початок- половина діла

Новий навчальний рік в Народному музеї міста Авдіївки розпочався історичною грою «Українці –нація переможців» за участю учнів 6 класу школи № 2, працівників музею та бібліотеки відділу культури.

Який характер в українців? Чому єдність- це сила? Кого легше любити: Україну чи українців? Друзів чи ворогів? Відповіді на ці питання були по-дитячому щирими та по- справжньому мудрими.

Детальніше...