День батька

Нове державне свято День батька, починаючи з 2019 року, буде відзначатися в Україні у третю неділю червня. Свято було затверджено в нашій країні з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства, визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства.

Детальніше...

З Днем медичного працівника

Щороку, у третю неділю червня, Україна відзначає День медичного працівника - професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Напередодні свята, 14 червня, у нашому місті відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я.

Детальніше...

Авдіївка на історико-культурному фестивалі «Дике поле. Шлях до Європи»

В суботу, 8 червня, на мальовничих просторах донецького  степу в межах природнього заповідника «Кам’яні могили» відбувся історико-культурний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи».

Детальніше...

Активне довголіття

Люди похилого віку – одна з найчисельніших категорій користувачів з якими працює Центральна міська бібліотека відділу культури. Тому, в рамках програми з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року,  у читальній залі була організована зустріч «Секрети щасливого дому». За чашкою кави гості мали можливість відпочити від повсякденних справ, поспілкуватися у дружній, невимушеній атмосфері, поділитися корисними  порадами, спогадами та планами на майбутнє. Бібліотекарі підготували книжкову виставку «Для дому, для сім'ї», де представили літературу різноманітної тематики: домоведення, кулінарія, квітникарство тощо.

Детальніше...

Авдіївка святкує День Європи в Бахмуті

В Україні щороку кожної третьої суботи травня святкують День Європи.

Цього року обласне свято відбулося 18 травня у м. Бахмут, де зібралися громади усієї Донецької області.

У масштабному святі Авдіївка представляла Словаччину - одну з європейських країн, презентуючи традиції, культуру та особливості національної кухні.

Детальніше...

Виставка у музеї «Молюсь за тебе, Україно»

У Народному музеї історії міста Авдіївки до Дня вишиванки відкрилась виставка плакатів «Молюсь за тебе, Україно!». Автор Людмила Родіонівна Огнєва.

Детальніше...

Авдіївка вишивана

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець! І горджуся цим.

16 травня в міста Авідївка відзначили свято національних традицій та української культури – День вишиванки.

На площадці перед військово-цивільною адміністрацією міста відбувся урочистий захід, що пройшов за участю учнівських колективів загальноосвітніх шкіл та дитячих садків.

Детальніше...

Людина, що народжена для добра

15 травня в місті Авдіївка пройшло урочисте відкриття меморіальної дошки Войнаровичу Юлію Болеславовичу – учителю, географу, мандрівнику, поету та письменнику, який все своє життя присвятив вихованню підростаючого покоління.

Ця подія відбулася за ініціативою небайдужих людей: колишніх учнів та вихованців, усіх тих, для кого Юлій Болеславович був учителем, дорогим другом, порадником та взірцем у житті.

Детальніше...

Свято Перемоги

9 травня в Авдіївці відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Біля меморіального пам’ятника землякам льотчикам-авдіївцям відбувся урочистий мітинг, де вшанували усіх, хто віддав життя та виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Зі словами вдячності до ветеранів звернувся заступник директора департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Валерій Кобижча. З Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні авдіївців привітав керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка полковник Павло Малихін.

Детальніше...

Культурно-мистецька акція «Перша хвилина миру»

8 травня  авдіївці  разом  з усім світом відзначили День пам’яті та примирення. У цей важливий день містяни зібралися о 22:45 на бульварі Шевченко на культурно-мистецьку акцію «Перша хвилина миру».

Детальніше...

Вічна шана героям-ліквідаторам, які пройшли через усі кола ядерного пекла!

Останні 33 роки у цей день, 26 квітня, Україна  складає подяку і шану тим, хто став на шляху ядерної катастрофи.

Сьогодні біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС дякували справжнім героям, мужнім, відважним людям, які ціною свого здоров'я та життя вберегли усіх нас від жахливих наслідків Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

Великодні свята в бібліотеках

На порозі – Свято. Свято ясне, мов ризи священників, барвисте, мов вишиті рушники, яскраве, мов писанки, тепле, мов паски і радісне, мов очі людей.

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Детальніше...