В Києві представлять картини авдіївських художниць

Виставка «Точка і краєвид: Народний музей Авдіївки» – виставкового проєкту митця та режисера Пьотра Армяновського у колаборації з художницями Народного музею відкриється в Shcherbenko Art Centre (м.Київ) завтра, 28 січня.

Детальніше...

Україномовний розмовний клуб

28 січня 2021 року о 16.00 в бібліотеці – філії №3 (вул. Комунальна, 11) розпочинає свою роботу україномовний розмовний клуб.
Стати учасниками (учасницями) можуть люди різного віку, різних професій.

Детальніше...

Людяність у часи жорстокості


Праведник народів світу — це офіційне звання, що присуджується від імені держави Ізраїль і єврейського народу, тим неєвреям, які ризикували своїм життям заради порятунку євреїв в період Голокосту.

Детальніше...

Праведники народів світу

27 січня в світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір у сучасному світі став символом нацистських злочинів.

Детальніше...

Той, хто застерігав від русифікації Донбасу.

27 січня Україна відзначає 94 річницю з дня народження Олекси Тихого- українського публіциста, мовознавця, педагога, послідовного борця з русифікацією, члена-засновника Української громадської групи с прияння виконанню Гельсінкських угод (УГГ)

 

До Дня пам'яті жертв Голокосту в Авдіївці покажуть фільм-драму

27 січня о 13:00 в Народному музеї історії міста Авдіївка відбудеться показ історичного фільму-драми "Список Шиндлера", знятого режисером Стівеном Спілбергом за мотивами роману Томаса Кенналі «Ковчег Шиндлера».

Детальніше...

ШАНОВНІ АВДІЇВЦІ!

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області у зв’язку з малою кількістю учасників продовжує Конкурс на кращий ескізний проєкт пам’ятного знаку, що має бути встановлений до в’їзду м. Авдіївка.
Конкурс продовжено до 1 березня 2021 року.

Детальніше...

Поповнення бібліотечних фондів Авдіївської міської бібліотеки

У 2020 році Бібліотека-філія №3 Авдіївської міської бібліотеки відділу культури ВЦА м. Авдіївка, одна із небагатьох бібліотек України, була обрана «Українським Інститутом книги» для поповнення бібліотечного фонду.

Детальніше...

Гуманітарна допомога у вигляді антисептичних засобів та диспенсерів

На цьому тижні заклади культури міста отримали гуманітарну допомогу від представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні у вигляді антисептичних засобів.

Детальніше...

Обрано переможців фотоконкурсу на найкращі світлини з краєвидами Авдіївки

Підбито підсумки та нагороджено переможців фотоконкурсу на найкращі світлини для традиційного щорічного сувенірного календаря на 2021 рік.
Перед журі стояв дуже не легкий вибір, адже цього року місцеві фотографи-аматори підійшли справи дуже творчо.

Детальніше...

"Прийшла коляда"

Магія зимових свят


Працівники бібліотек міста прагнуть підтримувати багатовікові звичаї та залучати своїх читачів до проведення українських свят. Найбільш веселим є новорічні та різдвяні свята.

Детальніше...