За крок до мети: авдіївська бібліотека стане сучасним комунікаційним майданчиком

«Бібліотека – потужний інформаційний центр сучасності» – саме таку амбіційну мету поставили перед собою переможці Інфраструктурного гранту від House of Europe фахівці відділу культури Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка.

У 2015 році під час активних бойових дій будівля бібліотеки – філії № 3 зазнала значних пошкоджень і бібліотеку перевезли до будівлі відділу культури. Тісне приміщення значно звузило коло можливостей закладу культури щодо роботи з читачами. У 2019 році військово-цивільна адміністрація міста виділила нове приміщення та фінансувала проведення поточного ремонту та оснащення бібліотеки сучасними меблями.

Детальніше...

Весняна рапсодія

11 та 12 березня на базі Торецького музичного коледжу відбувся огляд-конкурс серед учнів мистецьких шкіл «Весняна рапсодія». Конкурс за традицією проводиться щороку у березні та приймає учнів різних відділів шкіл: фортепіанних, оркестрових струнних, духових, народних інструментів тощо.

Детальніше...

Стежками Кобзаря

День народження великого українця, поета і прозаїка, художника і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, відзначили в Авдіївці 10 березня урочистим святом, що відбувся в Народному музеї історії міста.

Детальніше...

СВЯТО ВЕСНИ ТА КРАСИ

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято представниць кращої половини людства – Міжнародний жіночий день.

Цьогоріч зі святом весни та краси співробітниць бюджетних установ міста вітали творчі колективи ПКТіС ПрАТ «АКХЗ» та БДЮТ відділу освіти ВЦА.

Детальніше...

Анонс

Масляна прийшла!.. або «Як авдіївці Зимоньку проводжали та Весну зустрічали!»

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних вареників та млинців, що вистачить на весь рік. Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, яке символізує прощання з зимою та зустріч весни. Традиційно, святкування масниці триває тиждень і відрізняється великою кількістю ситної їжі, а головною стравою свята є млинці та вареники. Відрізняється святкування масляного тижня і веселими гуляннями, покликаними допомогти людям повною мірою відчути наближення тепла.

Детальніше...

Анонс

Бахмутська весна

22 лютого в Бахмутському коледжі мистецтв ім. І. Карабиця відбувся обласний конкурс піаністів шкіл ПСМНЗ «Бахмутська весна». На  конкурс приїхали кращі юні піаністи з кожного навчального закладу міст області.

Детальніше...

День рідної мови

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. Це свято дає можливість громадянину будь-якої країни відчути свою належність до своєї нації, відчути себе часткою народу, серед якого народжуєшся, зростаєш, стаєш Людиною.

Детальніше...

Від Героїв Крут до Героїв Небесної сотні

Міська конференція « Українська революція: від Героїв Крут до Героїв Небесної сотні», яка пройшла 20.02.2020 в залі засідань Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка, зібрала учасників різного віку і різного рівня обізнаності  з історії боротьби України за незалежність. І в тому була одна з переваг, бо кожний виступ учасників давав можливість наблизитись до консенсусу, співзвучного розуміння і усвідомлення української історії. Змістовні, іноді дискусійні, щемливі, часто ностальгічні та ліричні- теми виступів розкрили багато аспектів Революції, яка ще триває .

Детальніше...

Пам'яті героїв Небесної сотні

Трагічні події на вулицях Києва у лютому 2014 року нікого не залишили байдужими. Люди, які вийшли на Майдан, гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Пам'яті Героїв Небесної Сотні в закладах культури міста пройшли заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.

Детальніше...

Анонс