Три роки надії: Авдіївка відзначила третю річницю звільнення від бойовиків

Сьогодні для нашого міста знаковий та важливий день. 30 липня, завдяки злагодженим діям українських  військових, Авдіївка залишилася українським містом, єдиним з нашою державою.

Відсвяткувати урочисту дату мешканці та гості міста зібралися на мальовничому бульварі Шевченко біля пам′ятника Великому Кобзарю. Розпочалося свято неперевершеним виконанням гімну України оркестром 72-ої Красноградсько-Київської окремої механізованої бригади.

Урочистість події підкреслила церемонія нагородження українських військових, захисників нашого міста, пам’ятною відзнакою військово-цивільної адміністрації міста – медаллю «За оборону Авдіївки».

Сьогодні звільнене місто намагається жити мирним життям в унісон з іншими регіонами держави. Незважаючи на непросту ситуацію, місто наче Фенікс відроджується з попелу, відбудовується та лікує рани, нанесені війною. 

Ми віримо, що рідна Авдіївка, як невід’ємна частина єдиної України, ще стане прикладом розвитку та успішності, бо її найбільший потенціал – це люди. Сильні, завзяті та  вільні!

Бажаємо  кожній родині злагоди та добробуту, здоров’я та міцності духу, благополуччя під мирним та сонячним українськи небом!

Відділ культури
Військово-цивільної адміністрації