Вічно живи, Україно моя

24 серпня Авдіївка відзначила головне державне свято - 26-ту річницю Незалежності України. На майданчику біля школи № 6 пройшла святкова програма «Вічно живи, Україно моя», яку урочисто відкрив військовий оркестр духових інструментів 72-ої Красноградсько-Київської ОМБР.

Жителів міста привітали заступник директора департаменту з питань цивільного захисту Донецької облдержадміністрації Олександр Гаркуша, керівник ВЦА полковник Павло Малихін та інші поважні гості. Молитовні вітання висловив священик Української православної церкви храму святої Марії Магдалини протоієрей Валентин Джосан.

В ході урочистостей грамотами та медалями були відзначені кращі працівники міста та військові Збройних Сил України, до пам’ятника великому Кобзареві були покладені квіти.

Продовжилось свято концертом вихованців шкіл, дитячих садків, творчих колективів Палацу культури ПрАТ «АКХЗ».

У парковій зоні розгорнулись цікаві виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи, особливою увагою головним чином у дітей користувалась виставка військової техніки, що бере участь у антитерористичній операції на сході України.

Для жителів нашого міста улюбленим об’єктом  стала селфі-зона з надписом «Я люблю Авдіївку».

Як завжди, усім присутнім до смаку прийшлась справжня солдатська кухня.

З нагоди державного свята бажаємо дорогим землякам у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та багатства. Нехай серця завжди наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

І знайте, що незалежність держави починається не у кабінетах та офіційних паперах. Це в кожному, хто гідно  несе почесне звання – українець.                                             

Відділ культури ВЦА