В Авдіївці привітали працівників соціальної сфери

З нагоди святкування дня працівника соціальної сфери та 25-річчя створення системи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в нашому місті відбувся урочистий захід.

Актова зала ВЦА зібрала представниць найлюдянішої та найактуальнішої професії сьогодення – соцпрацівників.

 У нашому місті соціальна сфера представлена наступними закладами: управлінням Пенсійного фонду України, управлінням соціального захисту населення, територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг, фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, міським центром зайнятості, центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Іскорка», центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді.

Привітати працівників соціальної сфери прийшов керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки полковник Павло Малихін та його перший заступник Володимир Рекшинський.

Шановні соцпрацівники! Ваша робота завжди сповнена душевного тепла. Ви першими прагнете допомогти і підтримати. Прийміть наші теплі  вітання з професійним святом. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла. Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє, добробут і гідне життя громадян нашого міста, - побажав Павло Володимирович.

Традиційно відбулася церемонія нагородження кращих працівників.

Окрім грамот і подяк гості свята отримали музичні подарунки від учнівського гурту школи № 2 «Смайлики» та педагогів музичної школи Оксани Князевої, Олександра Ковальова та Лесі Котовської.

Відділ культури ВЦА