«Кажімо більше добрих слів!»

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, який щорічно святкується 3 грудня, в актовій залі військово-цивільної адміністрації міста відбувся урочистий захід, який став справжнім святом добра та милосердя.

Ця по-сімейному тепла зустріч стала  нагадуванням про тих, хто поруч, хто так потребує уваги. Адже підтримка потрібна всім людям без винятку. Але особливо її потребують люди з обмеженими можливостями. Бо відстоювати свої інтереси, доводити, що ти багато чого можеш, умієш, набагато легше, якщо з тобою однодумці.

Привітати людей з інвалідністю з успіхами та перемогами прийшли керівник військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Павло Малихін,  генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов та настоятель храму Марії Магдалини протоієрей Андрій Карпець.

Гості побажали членам міського товариства інвалідів «Переборення», щоб всі їхні мрії були прикрашені вогнем Надії, Віри і Любові. Щоб все неможливе стало можливим. Щоб у оселях завжди панували мир, злагода та добробут.

Доброта і милосердя - два крила на яких тримається людство. Тому, основним гаслом свята став вислів «Давайте казати один одному більше хороших і добрих слів!».

Тільки добрі та щирі слова підтримки люди з обмеженими можливостями почули від своїх друзів – артистів, які подарували присутнім свої музичні подарунки.  Учні ЗОШ№2 – Романова Діана, «Смайлики» та маленькі першокласники, молодший вокальний ансамбль та педагоги музичної школи,  скрипальки  Оксана Князева та Тетяна Посохова, а також хор ветеранів АКХЗ  зробили свято радісним та душевним.

Відділ культури
Військово-цивільної адміністрації
м. Авдіївка