Тобі, захиснику України

В Авдіївці урочисто і яскраво відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера.

У цей святковий день з вдячністю вшановували тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Кажуть, що нема кращого подарунка для солдата, ніж лист, написаний дитячою рукою. На святі учні загальноосвітньої школи № 7 подарували героям власноруч зроблені вітальні листівки.

На урочистому заході на честь людей військової справи звучали слова вдячності, поваги й пошани від першого заступника керівника військово-цивільної адміністрації Володимира Рекшинського, заступника командира  25-ї окремої повітряно-десантної бригади майора Ігоря Чорнобая, а також сердечні слова вітання звучали від  генерального директора ПрАТ «АКХЗ» Муси Магомедова.

Від керівництва міста бійці та командири ЗСУ отримали грамоти, сувеніри, подарунки, пам’ятні відзнаки «За оборону Авдіївки». Несподіваним подарунком стали футболки з автографом режисера фільму про захисників Донецького аеропорту «Кіборги» Ахтема Сеїтаблаєва. Подарунки отримали  військові 25-ї окремої повітряно-десантної бригади - учасники тих подій.

Свято продовжилось концертною програмою творчих колективів загальноосвітніх шкіл № 2, № 6, №7, Будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти та Палацу культури ПрАТ «АКХЗ», які подарували присутнім хвилини радості, заряд позитивної енергії та гарний настрій .

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Відділ культури ВЦА