В Авдіївці засяяла вогнями головна ялинка міста

19 грудня відкривати головну новорічну красуню міста та запалювати на ній яскраві вогники прийшли найвідданіші шанувальники зимових свят - діти.

Голосно та весело малеча водила хороводи та кликала Святого Миколая, адже саме він вважається покровителем дітей, які, за традицією, в цей день отримують солодкі подарунки від Святого.

Привітати маленьких мешканців міста завітав керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін. Голова ВЦА побажав діточкам весело провести  різдвяні свята, отримати купу подарунків та пам¢ятати про те, що треба бути слухняними та не забувати робити добрі вчинки, як і заповідав Святий Миколай.

Але що ж за свято без веселих конкурсів та ігор. Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості підготував для присутніх справжні зимові перегони, цікаві вікторини, загадки та багато сюрпризів. А головними ведучими свята стали власне сам Миколай.

Наприкінці свята діти нагадали Святому Миколаю, що вогники на новорічній  ялинці досі не запалили. Добрий чарівник за допомогою маленьких авдіївців вмить це виправив:  «Гей, ялинко, урочиста! Спалахни яскравим блиском, коли разом скажем ми: «Гей, ялиночко, гори!»

В атмосфері радості і гарного настрою діти отримали не тільки солодкі подарунки від військово-цивільної адміністрації міста, але й наказ від Миколая: «Будьте добрі й завжди щирі, живіть в злагоді і мирі. Мамі й татку помагайте, тих, що менше, не чіпайте.  Вихователям у поміч будьте, і про мене не забудьте».

Веселих свят!

Відділ культури ВЦА