Авдіївка вогнями яскравими сяє, енергетиків з днем професійним вітає!

Авдіївських енергетиків привітали з професійним святом. На урочистий захід володарів світла запросили в оновлений концертний зал школи №5.

Наше століття - це століття високих технологій і енергій. Саме енергетична галузь дозволяє рухатися до цивілізації і прогресу, адже енергетика – це безперебійна робота підприємств та установ, це світло у наших домівках, це вогники нічного міста, це увімкнений телевізор з улюбленими телешоу.

Але хто, як не жителі нашого міста знають, що за всім цим стоять люди, саме вони є запорукою успіху будь-якої компанії, служби чи підприємства! Саме вони в будь-який час виїжджають до населених пунктів прифронтової зони, щоб відновити постачання електроенергії, поладнати пошкоджені лінії електропередачі, підстанцій, повернути до міста світло.

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Володимир Гришечко привітав енергетиків з професійним святом та подякував за самовіддану працю та професіоналізм. Кращі представники енергетичної сфери Авдіївки були нагороджені грамотами ВЦА та пам′ятними сувенірами.

Гарний настрій та атмосферу свята гостям заходу забезпечили вокальний колектив учнів ЗОШ №2 «Смайлики» та юна зірочка Діана Романова, учні школи №7, а також педагог музичної школи Леся Котовська.

Відділ культури
військово-цивільної адміністрації
м. Авдіївка