Театральний понеділок в Авдіївці.

Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка презентував театралізований патріотичний концерт «Ангели тебе оберігають» та дитячу виставу «Коза-дереза». Вистави пройшли в актовій залі ЗОШ №7.

Мистецький проект для дорослих глядачів висвітлив сучасні непрості будні українських воїнів на сході нашої України.

Автором сценарію та режисером  концерту «Ангели тебе оберігають» став Ігор Кирильчатенко, учасник АТО. У виставі йшлося про сучасні непрості будні українських воїнів в зоні антитерористичної операції. Актори та ведучі проекту повернули глядачів в минуле, до часів славетної козацької доби та до недавніх подій Революції Гідності.

 «Такі концерти мають йти постійно, аби максимальна кількість людей могли побачити якою ціною нам дістається мир. Назва вистави невипадкова: коли я був у зоні бойових дій, то отримав від школярки листівку з малюнком ангела та заголовком. Дитячий малюнок був зі мною увесь час, а цим заголовком я і назвав концерт», - підкреслив Ігор Кирильчатенко.

На маленьких мешканців нашого міста також чекав сюрприз - сучасна, повчальна, музична казка «Коза-дереза» за народними мотивами, з піснями, танцями, гумором. Малеча зустрілася у казці з вовком, зайчихою, іншими персонажами, які примусили замислитись і дітей, і дорослих над тим, кого ж другом вважати, а кого «і на поріг не пускати».

 Публіка нагородила артистів гучними оплесками.

Приємно усвідомлювати, що є в нашій країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє.

Відділ культури ВЦА