Пам’ятай про Крути

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100 років Бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Цей день в усьому світі також вважають Днем української молоді.

Пам¢ятні заходи до урочистої дати пройшли і в Авдіївці. Актова зала ЗОШ №5 перетворилася на осередок справжніх патріотів. Саме там захисникам України, школярам та небайдужим до рідної історії мешканцям міста на літературно- мистецькому заході «Крути: народини нового українця» розказали про значення Крут в історії української незалежності, про роль молоді у захисті суверенітету держави, про паралелі між українською історією сторічної давнини та сучасністю. Канву розповіді про героїчні події тих часів склали кадри з документальних фільмів, музичні твори, спогади свідків тих подій, вірші сучасних поетів, пісні.

Із щирими словами про те, що Україні потрібні справжні патріоти виступив керівник військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка полковник Павло Малихін.

«Крути - це перемога, це бій за майбутнє. І цей бій триває по сьогодні. Його результат залежить від всіх нас!» - зазначив Павло Володимирович.

Вшанування героїв є душею та істинним мірилом суспільних відносин між людьми, символом перемоги духу, джерелом натхнення в поході до волі та гідності.

 

Відділ культури
Військово-цивільної адміністрації
м. Авдіївка