Захисникам авдіївської промки

4 лютого  відзначається 2-га річниця з Дня закріплення позицій Збройних Сил України в авдіївській промзоні.

В актовій залі школи № 5 зібралися мешканці міста та військові ЗСУ для того, щоб згадати події, які стали знаковими не тільки для Авдіївки,  а й для усієї української армії. Гості заходу перенеслися на територію, яка стала символом героїзму та мужності захисників Авдіївки, які щодня в нелюдських умовах і під постійними обстрілами виконують свій обов′язок.  Під музичний супровід скрипаля Івана Горлачова присутні  вдивлялися  в обличчя на світлинах, зроблених як самими бійцями промки, так і відомим фотографом Олесем Кромплясом.

Зі словами вдячності до присутніх звернулися полковник Олег Громадський, що на той час був командиром 16-го батальйону 58-ї бригади та особисто брав участь у цій операції, а також представник 58-ї бригади Василь Музика.

Пам′ять про загиблих захисників авдіївської промзони вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального пам’ятника в авдіївській промзоні.

Святкові музичні подарунки лунали від творчої молоді нашого міста: учнів шкіл №2,6,7, ансамблю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості та вокальної групи «Діти Донбасу» музичної школи.

Відділ культури ВЦА