«Жінки. Весна. Краса»

Сьогодні в актовій залі ЗОШ № 5  прекрасну половину установ та підприємств міста, Збройних Сил України  зібрала весна – прекрасна пора року, що стала символом краси і жіночності.

Чарівні леді з перших хвилин концерту чули на свою адресу найтепліші, найкрасивіші слова, жінкам освідчувалися в любові та  багато говорили про їхню красу.

Святковою концертною програмою  привітали:  ансамбль бального танцю «Міленіум»  , юні джентльмени   музичної школи, вокальний колектив школи № 2 «Смайлики», мужні хлопці та чарівні дівчата  школи № 6 та ансамбль бального танцю «Мозаїка» ПК ПрАТ «АКХЗ».

Привітав  присутніх жінок зі святом 8 березня і  перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Володимир Рекшинський.  

«Чарівні, прекрасні, дорогі, кохані жінки! Від щирого серця бажаю вам щастя, любові, миру і ще більшої краси. Нехай кожен день дарує вам увагу та турботу близьких, нехай життя наповнюється новими враженнями, тільки гарними емоціями та яскравими враженнями. Ми вас любимо, цінуємо і обожнюємо! Зі святом весни і краси!», - побажав Володимир Орестович.

Наприкінці заходу всі запрошені леді отримали весняні квіти.

Відділ культури ВЦА