В Авдіївці добровольців привітали зі святом.

Сьогодні вся Україна відзначає День добровольця, що був установлений Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Для нашого міста це свято має особливе значення, адже околиці Авдіївки на протязі тривалого часу захищали і продовжують захищати воїни-добровольці.

14 березня в Народному музеї історії міста Авдіївки з захисниками Рідної Землі зустрілися представники громадськості та учнівська молодь. У невимушеній та приязній атмосфері школярі поспілкувалися з героями свята. Формат зустрічі дозволив представникам різних поколінь знайти спільну мову та  дізнатися багато нового. Під час заходу в щиру розмову органічно вплелися виступи студента АПТУ Дениса Мацевича та школярки Діани Вороненко, які читали поезії Тараса Шевченка – поета, що продовжує надихати сучасних патріотів. А під час проникливого виступу скрипаля з авдіївської музичної школи Івана Горлачова присутні згадали тих, хто поклав голови заради України.

За мужність і честь, стійкість і вірність, необхідній в служінні Вітчизні не тільки зі зброєю в руках, але і в повсякденній праці 29 добровольців були нагороджені медалями «За оборону Авдіївки». Нагороди хлопці отримали від керівника ВЦА полковника Павла Малихіна.

«Щиро дякую кожному воїну-добровольцю за звитягу та героїзм, за справжній український дух, які вони щоденно проявляють, захищаючи свободу і суверенітет нашої держави.

Бажаю Вам – шановні добровольці – добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!», - побажав Павло Володимирович.

Відділ культури ВЦА