День працівників комунальної галузі

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначили в Авдіївці 19 березня святковим концертом.

Це свято стало проявом уваги до людей, які своєю працею щодня створюють затишок, тепло і комфорт у наших домівках.

З нагоди професійного свята  представників цієї соціально-важливої професії привітав керівник військово-цивільної адміністрації полковник Павло Малихін. Павло Володимирович відмітив важливість роботи житлово-комунальних служб нашого міста, які забезпечують тепло в оселях, охайність і чистоту вулиць, постачання води і світла, доступність та доброякісність побутових послуг. Існування таких простих благ є невід’ємною частиною добробуту авдіївців, а відтак і запорука хорошого настрою та гарного самопочуття. Кращі працівники галузі отримали почесні грамоти від Донецької обласної державної адміністрації та Департаменту житлово-комунального господарства Донецької області, а також від військово-цивільної адміністрації міста працівники були нагороджені почесними грамоти та цінними подарунками.

Святкові музичні подарунки комунальники отримали від учнів загальноосвітніх шкіл, вихователів музичної школи, Палацу культури ПрАТ «АКХЗ» та Будинку дитячої та юнацької творчості.

Бажаємо усім працівникам комунальної галузі досягнення нових професійних висот. Нехай служіння обраній справі, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Мирного вам неба, щоб ви могли спокійно займатися своєю справою і робити наше місто більш комфортним, сучасним, європейським.

Відділ культури ВЦА