Фестиваль мистецтв «Авдіївка ФМ»

Закінчення Пасхального тижня в Авдіївці відзначили фестивалем мистецтв «Авдіївка ФМ».

На мешканців та гостей міста чекали виставки декоративно-ужиткового мистецтва, цікаві майстер-класи, наукові пікніки, творча майстерня німецького художника Алана Маєра, дитяча фан-зона, територія сучасного танцю, та виступи творчих колективів Донетчини та відомих сучасних артистів з Києва та Харкова.

Відкрили свято голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський та керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Павло Малихін. Програма заходу була дуже насиченою.

 Гостями фесту стали артисти української естради: Анжеліка Рудницька, Яна Заварзіна, Борис Севастьянов, групи «Шпилясті кобзарі», «Папа Карло», «Жадан і Собаки», «Фіолет», «Очеретяний кіт», проект «АРТЕRІЯ», а також танцювальні і театральні колективи з Києва, Харкова і Донетчини.

Глядачів дивували модними дефіле в стародавніх національних костюмах Сходу України, також всі бажаючі мали змогу долучитися до створення великих великодніх писанок.

Крім того, відбулися літературні читання та презентації книг за участю українських письменників і поетів Дмитра Лазуткіна, Ірини Цілик, Артема Полежаки, Сергія Жадана, Максима Потапчука, Вікторії Амеліною.

Фестиваль відбувся завдяки ініціативній групі мешканців Авдіївки. Ідею творчої молоді підтримали USAID, а також військово-цивільна адміністрація нашого міста, Міністерство культури України, Донецька обласна державна адміністрація, Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації, Донецький обласний учбово-методичний центр культури, Львівська освітня фундація, «Пласт», ПрАТ «АКХЗ», проект «Будуємо Україну разом» та багато інших. Цей фестиваль – мрія молоді про добре діло, зроблене спільними зусиллями для всіх жителів міста Авдіївка, про можливість втілення власних ідей, про енергію співтворчості досвідчених професіоналів-митців і молоді, яка прагне дій та творчості, а саме головне – мрія про мир!

Відділ культури ВЦА