День захисту дітей – свято радості та надіі

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Для маленьких мешканців прифронтової Авдіївки влаштували справжній марафон веселощів та розваг. Сонячний ранок почався для малечі з веселої руханки на центральному бульварі міста. Під запальну музику хлопчики та дівчатка підживилися зарядом бадьорості та позитивної енергії.

А далі на дітлахів, зокрема вихованців міських пришкільних таборів, чекала ігрова програма від Будинку дитячою та юнацької творчості.  Ведучі заходу Людмила Смоленська і Марина Клевцова відразу закружляли дітей у вирі веселощів і відмінного настрою. Цікаві конкурси, веселі естафети та змагання – згуртували маленьких авдіївців в єдину велику дружню родину.

Радісній малечі наприкінці свята побажали добре відпочити під час літніх канікул, міцного здоров'я, добрих яскравих вражень від свята і здійснення найзаповітніших бажань.  Адже кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

Відділ культури ВЦА