«Дике поле. Шлях до Європи - 2018»

2 червня, в Донецькій області на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природнього заповідника «Кам’яні могили проходив  Історико-культурний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи». Захід, присвячений Дню степу та захисникам української землі у різних історичних періодах: скіфська, козацька, княжа доби та доба АТО, яку представляло наше місто.

Делегація з прифронтової Авдіївки, як ніхто інший, змогла дуже реалістично й різноманітно представити зону АТО. Так, гостям фестивалю була представлена спеціалізована фотозона зі справжніми військовими атрибутами та тематичний намет, в якому були широко представлені знакові та переломні моменти війни на Донбасі. Гідним продовженням  інсталяції стали величезні історичні пазли, завдяки яким можна було прослідкувати становлення українського війська. Родзинкою авдіївської локації стала пластунська ватра. В дружньому колі навколо вогнища, за цікавими розмовами та смачним кулішем юні патріоти України мріяли про мир у рідній Авдіївці. Окрасою фестивалю стали виступи творчого колективу Палацу культури ансамблю «Подарунок» із фірмовим українським гопаком та колоритним танком «Чорноморець іде, чорноморочку веде», а також виступ із шаблями джурівців ЗОШ №7.

Сподобались гостям заходу і майстер-класи авдіївських майстринь - Трандафілової Наталії (флоритика)  та Косовської Аліни (декоративний розпис зброї).

Фестиваль залишив багато яскравих вражень та позитивних емоцій!

Відділ культури