Медицина – найшляхетніша з усіх мистецтв

В Україні 17 червня відзначатиметься День медичного працівника. Напередодні професійного свята у нашому місті відбувся святковий концерт, на якому звучали слова подяки усім працівникам медичної сфери.

Теплими словами лікарів та молодших медичних спеціалістів міських лікарень, а також усіх лікарів та волонтерів, які сьогодні  проявляють не тільки гуманізм, але й стійку мужність та патріотизм, рятуючи поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, привітали керівник військово-цивільної адміністрації полковник Павло Малихін та перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації Володимир Рекшинський.

Висловлюючи подяку за самовіддану та благородну справу, Павло Володимирович та Володимир Орестович нагородили кращих працівників медичних установ  грамотами та цінними подарунками.

Свято продовжили творчі колективи закладів освіти, музичної школи та Палацу Культури ПрАТ «АКХЗ».

Усім працівникам медичної сфери сердечно бажаємо здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків. Нехай благословенними будуть Ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

Віддліл культури ВЦА