ОБЕРІГ НАШОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. Бібліотекарі централізованої бібліотечної системи підготували низку заходів до Дня Конституції України, що наша громадськість святкуватиме 28 червня.

Під час заходу, який проходив у бібліотеці № 2, діти дізнались про процес затвердження Конституції України у 1996 році, згадали права та обов’язки громадян, закріплені у головному законі держави, прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції  Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України. Також у  бібліотеці була оформлена виставка малюнків "З Україною в серці".  З натхненням й щирим почуттям до своєї Батьківщини діти малювали свою країну.

Усі творчі роботи були об’єднані спільною ідеєю: Україна – це кожен з нас, Україна – це ми.  

В читальному залі бібліотеки № 3 організовано тематичну виставку  "Конституція – оберіг нашої держави", на якій читачам запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література. Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції, та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.

Відділ культури ВЦА