Урочистості до Дня національної поліції

Четвертого липня Національній поліції України виповнилося три роки, тож сьогодні у день професійного свята у актовому залі ЗОШ № 5 вітали справжніх воїнів, які щодня боронять закон в ім'я свободи людини.

Володимир Рекшинський, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста, привітав поліцейських зі святом  та побажав присутнім завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди професійного свята Дня Національної поліції України, Володимир Рекшинський вручив  грамоти і цінні подарунки кращім правоохоронцям.

Святковий  настрій всім присутнім подарували творчі колективи та виконавці  ПКіТ  ПрАТ «АКХЗ».

Шановні працівники поліції! Нехай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів. Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

Відділ культури ВЦА