В Авдіївці привітали людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Теплий та душевний прийом авдіївцям похилого віку влаштували у приміщенні будинку дитячої творчості .  Наче одна велика родина запрошені приймали вітання від керівника ВЦА Павла Малихіна,  начальника  Авдіївського управління соціального захисту населення  Світлани Рубцової та директора міського територіального центру соціального обслуговування Тетяни Мамчич.

Людям поважного віку побажали  здоров'я і довгих  років життя.

- Нехай діти будуть для вас гордістю,  а онуки радістю.  Хай ваша золота осінь  завжди буде щасливою, радості, миру, добра вам, - побажав  керівник ВЦА.

Кожне побажання, кожне тепле слово, адресоване запрошеним, органічно поєдналося з концертною програмою «Від серця до серця»  від хору ветеранів АКХЗ та сольних виконавців Палацу культури. Запальні пісні та пристрасні мелодії змінювали ліричні композиції, нагадуючи про те, що життя, як пори роки. І зараз для гостей свята настав найпрекрасніший час життя – осінь.

 

Відділ культури
військово-цивільної адміністрації
м. Авдіївка