Серце віддаю учителю

О рідний, любий вчитель наш ласкавий, 
Дбайливий друг наш з юних літ. 
Ми вам слова принесли величаві 
І наш учнівський радісний привіт.

У прекрасну пору року, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини поломеніють над землею, приходить до нас всенародне свято – День учителя.

Професія учителя завжди була благородною та почесною. До вчителя ідуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.

З нагоди професійного свята 4 жовтня відбувся урочистий концерт, на якому привітали учителів міста, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням.

Висловлюючи слова щирої шани і сердечної вдячності, освітян привітав керівник військово-цивільної адміністрації полковник Павло Малихін та побажав міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, а найкращим працівникам освітньої сфери вручив цінні подарунки.

Слова вітання на адресу педагогів звучали від начальника відділу освіти Людмили Трегуб, в.о. директора Авдіївського ПТУ Володимира Костіна, директора музичної школи Світлани Поліводи.

Найкращим подарунком на святі були вітання, підготовлені учнями та вихованцями навчальних закладів.

Дорогi вчителi! Щиро вдячні вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

 

Відділ культури ВЦА