Привітання зі святом

Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим

Івана Франко.

Сьогодні, 2 листопада, в Авдіївці привітали з професійним святом працівників соціальної сфери

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. А День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за службовим обов'язком, а й за покликом душі та серця.

В нашому місті соціальна сфера представлена наступними установами: Управлінням соціального захисту населення, Територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг, Управлінням Пенсійного фонду України, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Міським центром зайнятості, Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Іскорка», Центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді.

На урочистий захід, присвячений професійному святу робітників вищезазначених установ, завітали керівник військово-цивільної адміністрації міста Павло Малихін та заступник керівника  - начальник фінуправління військово-цивільної адміністрації Тетяна Опекунська.  Гості побажали присутнім  невичерпної віри в щедрість людської душі, щоб їх завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям.

Найкращі представники, які працюють у соціальній сфері, були відзначені цінними подарунками та грамотами.

Святковий настрій на заході подарували вихованці та викладачі  музичної школи, будинку дитячої та юнацької творчості, а також талановиті діти з навчальних закладів відділу освіти.

 

Відділ культури ВЦА