Разом - ми родина!

Завершуємо 2018 рік цікавою культурною подією – благодійним концертом популярної молодіжної групи Secret forest - фіналістів Національного телепроекту "Українська пісня", що відбувся у концертній залі майбутнього центру розвитку дітей та молоді.

Secret Forest – львівський музичний гурт, що працює в стилі електронної музики і лаунж-поп. Сьогодні у експериментальну подорож у світ музики і мантр, за рамки своїх звичних настроїв і повсякденних турбот, назустріч до себе справжніх відправилась місцева молодь. Також хлопці та дівчата мали можливість не тільки насолодитися якісним звучанням, але й поспілкуватися з музикантами та зробити пам’ятне селфі.

Після концерту з упевненістю можна сказати, що цей молодий, але амбітний музичний проект своєю музикою надихає і піднімає над буденністю і тривогами і дає відчути незабутню атмосферу спокою і невагомості.

Зауважимо, що цей чудовий виступ відбувся в рамках проекту «Благодійний концерт «Разом - ми родина».

"Коли нам ще восени запропонували поїхати на схід, ми без вагань відповіли, що готові нести українську культуру в східні області і підтримувати там людей. Адже разом ми можемо зробити більш та здатні змінити світ на краще.", - розповів лідер групи Secret forest Олександр Макаров.

Дякуємо за неймовірні враження!

 

Відділ культури