Зустрічаймо весну разом!

Масляна - це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: рядженими, піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну.

Ось і ми 9 березня теж відмітили цю зустріч Зими та Весни піснями, танцями, розвагами у м. Лиман. Саме там відбувся  обласний захід «Масницю проводжаємо, Весну зустрічаємо».

Наше місто гідно було представлене завдяки спільним зусиллям відділу культури військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка, Палацу культури ПрАТ «АКХЗ», а також  майстрині Аліни Косовської.

Запальні народні танці ансамблю «Подарунок» стали окрасою святкової концертної програми, що проходила на великій сцені.  Роботи Аліни Косовської - розписані гільзи від справжньої зброї – також привернули до себе велику увагу гостей свята.

Похвалилися ми і своєю красунею Мареною, яка стала справжньою перлиною декоративно-ужиткового мистецтва на конкурсі Масниць.

Відділ культури