В Авдіївці привітали працівників житлово-комунального господарства з професійним святом

17 березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Урочистості з нагоди професійного свята пройшли сьогодні у концертній залі школи №5.

Служба ЖКГ в нашому місті представлена цілою низкою підприємств. І саме на адресу тих, хто встає із першими променями сонця, бере мітлу, лопату та відро і вичищає місто від бруду – і в дощ, і в сніг, і в спеку, тих, хто не спить вночі за кермом прибиральної техніки, хто вивозить сміття, обрізає дерева, хто ремонтує та обслуговую електромережі, газопроводи та водяні магістралі, хто  щодня відповідально працює на своєму робочому місці, щоб у авдіївців було тепло, вода, світло та газ сьогодні звучали теплі слова.

Комунальникам дякували за компетентність, відповідальність та своєчасне вирішення актуальних проблем міста. Бажали мирного неба, оптимізму та віри у гідне майбутнє.

Кращі працівники галузі були відзначені почесним грамотами та подяками від Кабінету Міністрів України, Департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації та Військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка.

Хороший настрій та атмосферу свята комунальникам забезпечили дитячі творчі колективи місцевих шкіл, Палацу культури ПрАТ «АКХЗ» та Будинку дитячої та юнацької творчості. Юні артисти подарували гостям свята яскраві та запальні хореографічні композиції та пісні.                         

Відділ культури ВЦА