Свято мужніх

В Авдіївці урочисто і яскраво відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера.

Бути військовим- це покликання. Збройні Сили стоять на захисті нашої держави, а в новітній історії Авдіївки- і на захисті нашого міста.

5 грудня  в актовій залі школи №6 пройшли урочистості на честь українських воїнів: ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів- всіх, хто не на словах знає, що таке звитяга і честь.

Керівник військово-цивільної адміністрації Павло Володимирович Малихін привітав присутніх військовослужбовців, всіх жителів міста зі святом і вручив грамоти, подяки та подарунки кращим представникам всіх військових підрозділів, які несуть службу на передовій лінії оборони та на території  м.Авдіївки. Щирі привітання, побажання кожному солдатові повернутися додому здоровим, сильні потиски рук, слова «Служу українському народові!», посмішки та оплески- все це створювало атмосферу надзвичайного піднесення та гордості за українських воїнів.

Кажуть, що нема кращого подарунка для солдата, ніж лист, написаний дитячою рукою. На святі авдіївські школярі подарували героям власноруч зроблені вітальні листівки.

Свято продовжилось вітаннями на честь волонтерів. Благодійна організація «Фронт допомоги та волонтерська група «Солдатська пошта» підготували пам’ятні знаки «Патріот України»/ «Патріотка України» волонтерам з числа авдіївців, які в нелегкі часи воєнних випробувань допомагають як військовим, так і мирному населенню. Павло Малихін та Ігор Теслюк – начальник групи цивільно-військового співробітництва м. Авдіївка, привітали з Міжнародним днем волонтера, вручили  нагороди.

Музичним вітанням з нагоди свят став концерт від Музичного батальйону. У його складі були Заслужений артист України Тарас Компаніченко із колективом стародавньої музики з Києва «Хорея Козацька», вже відомий  і визнаний авдіївцями фольк-рок-гурт «Очеретяний кіт» з Вінниці та Заслужений артист України, відомий тенор Микола Сікора.

Увінчав свято Гімн України. Співали музбатівці  і всі присутні в залі. Це був потужний голос перемоги та єдності.

Відділ культури військово-цивільної адміністрації міста Авдліївка