Авдіївка вишивана

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець! І горджуся цим.

16 травня в міста Авідївка відзначили свято національних традицій та української культури – День вишиванки.

На площадці перед військово-цивільною адміністрацією міста відбувся урочистий захід, що пройшов за участю учнівських колективів загальноосвітніх шкіл та дитячих садків.

Усіх присутніх зі святом привітав перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Доецької області, полковник юстиції Володимир Рекшинський, він також нагородив переможців фотоконкурсу «Моя вишиванка», що традиційно проходить у місті до Дня вишиванки.

Вишиті сорочки, українські пісні і танці, звуки народних пісень– усе це створило святкову атмосферу і нагадало нам, українцям, наскільки безмежна й широка душа нашого народу, наскільки багатогранні його  таланти і наскільки актуально й важливо нині повертатися до своїх першоджерел, черпати снагу у духовних і культурних надбаннях предків.

Яскраві та насичені музичні композиції та масові танці у виконання дитячих колективів не залишили байдужими глядачів свята.

Кульмінацією заходу стали розгорнуті доріжкою рушники як символ єднання минулого із сучасним.

День вишиванки об’єднало і згуртувало усіх присутніх, адже вишиванка – символ здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті.

Вишиванка – це символ, який єднає українців і презентує Україну у світі.

 

Відділ культури ВЦА