Авдіївка святкує День Європи в Бахмуті

В Україні щороку кожної третьої суботи травня святкують День Європи.

Цього року обласне свято відбулося 18 травня у м. Бахмут, де зібралися громади усієї Донецької області.

У масштабному святі Авдіївка представляла Словаччину - одну з європейських країн, презентуючи традиції, культуру та особливості національної кухні.

Цікавою та надзвичайно емоційною була хореографічна постановка танцювальних колективів ПК ПрАТ «АКХЗ» та викладачів музичної школи, що разом представили на сцені словацький обряд весілля. Надзвичайною популярністю у присутніх на святі користувалася авдіївська фотозона, яка була стилізована у вигляді словацької колиби.

Увечері пройшла презентація кулінарного батлу «Традиційні страви країни Євросоюзу». Гостей свята авдіївці частували народними словацьки стравами: запеченою свинячою рулькою, запеченою картоплею, солодкими пончиками та горіховим рулетом.

Крім того, авдіївці долучилися до інших розваг, що проходили у створеному «Європейському містечку» - спортивні змагання, фестиваль стріт-арту, виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, вуличні художники та музиканти.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до підготовки та участі делегації нашого міста в яскравому, надзвичайно насиченому подіями та позитивними  враженнями Фестиваля.

 

Відділ кульутри ВЦА