З Днем медичного працівника

Щороку, у третю неділю червня, Україна відзначає День медичного працівника - професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Напередодні свята, 14 червня, у нашому місті відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я.

Представників найгуманнішої професії привітали керівник військово-цивільної адміністрації полковник Павло Малихін та директор ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» Муса Магомедов. Звертаючись до медичних працівників міста, вони висловили щирі слова вдячності за нелегку працю на ниві медицини та побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії, вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання.

За сумлінну і добросовісну працю та з нагоди професійного свята багато працівників медичної галузі міста отримали відзнаки: почесні грамоти Донецької облдержадміністрації та грамоти і цінні подарунки від військово-цивільної адміністрації та ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод».

Урочистості завершились святковим концертом дитячих колективів музичної школи, Будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти та Палацу культури коксохімічного заводу.

Від щирого серця бажаємо усім медичним працівникам міста успіхів та натхнення в нелегкій і водночас шляхетній праці, мира, щастя, злагоди та міцного здоров’я.

 

Відділ культури ВЦА