День Конституції

Сьогодні в Авдіївці відзначили одне з головних державних свят - День Конституції України.

Біля пам'ятника Т. Шевченку з нагоди 23-ї річниці прийняття Основного Закону відбувся урочистий концерт, до якого разом з авдіївцями приєдналися керівництво військово-цивільної адміністрації, делегації від трудових колективів підприємств, установ та організацій міста.

Зі словами вітання до учасників заходу звернулися заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Роман Шахов та генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов. У вітаннях зазначалось, що Конституція України стала оберегом державності та демократії, гарантом основ безпеки і недоторканності для кожного українця. І дотримуватися законів потрібно починати із себе та зі своєї відповідальності.  

На святі також вітання та подарунки отримували представники молодіжних громадських об’єднань, оскільки в останній тиждень червня в Україні  відзначається День молоді. 

Урочистості продовжили виступи творчих колективів Палацу культури, вокалісти музичної школи та вихованці дитячих садочків «Малюк» та «Дзвіночок».

Також у цей день віддали шану всім захисникам Батьківщини, які сьогодні стоять на сторожі незалежності держави.  До меморіального пам’ятника, що знаходиться на Авдіївській Промзоні, заступник керівника ВЦА  та генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу поклали квіти.

Відділ культури ВЦА