Авдіївських правоохоронців привітали з професійним святом

У наш час на захисті закону стоїть Національна поліція – і всі знають, що її призначення - служіння суспільству, заради спокою на своїй рідній землі. На передодні професійного свята в Авдіївці відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України.

Робота поліцейських пов'язана з максимальним ризиком, високим ступенем самовіддачі, мужністю та відповідальністю. Тож привітати зі святом та сказати героям сьогоднішнього дня слова щирої вдячності за чесну службу Вітчизні завітали керівництво військово-цивільної адміністрації міста та Авдіївського коксохімічного заводу, духовенство та багато тих, хто надійно співпрацює із правоохоронними органами.

Від імені військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки усіх, для кого служба у поліції стала справжнім покликанням, а боротьба із порушниками закону – справою життя, привітав перший заступник керівника ВЦА Володимир Рекшинський.

Під час заходу кращі співробітники Авдіївського відділення поліції, а також спецпризнченці полку поліції особливого призначення «Київ» були нагороджені цінними подарунками, грамотами та подяками.

Справжній музичний сюрприз правоохоронцям підготували молодь з «Ліги майбутніх поліцейських», танцювальні колективи ПКТіС АКХЗ, малеча з дитячого садочку «Дзвіночок», відомі танцюристи М. Красицький та С. Волошина, а також сольні виконавиці Юлія Ушакова та Ірина Дереклеєва.

Завершилося свято побажаннями миру та колективним фото всіх гостей урочистого заходу.

Відділ культури ВЦА