Авдіївка. Історії звитяги і перемоги

Влітку Україна вшановує визволителів міст східної України від російських окупантів. Гасло всеукраїнської інформаційної кампанії - «Вертаємо своє!». «Вертаємо своє»- це про повернення територій, людей і свободи на наші землі.

Сьогодні 30 липня Авдіївка святкувала 5-річчя визволення від російської окупації. Урочиста хода, якою розпочався захід - це пам'ять про загиблих і шана живим, які стали на захист держави.

Присутніх на урочистому заході привітали заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка полковник Павло Малихін, військові, які зараз виконують бойові завдання на лінії зіткнення, духовенство, творчі колективи дитячих садків та шкіл міста. Сьогодні ми згадали деякі історії тих, хто жив і живе в цьому місті, історії тих, хто це місто відбудовував і допомагав авдіївцям в найскрутніші часи.

Бажаємо всім віри в перемогу, мудрості та щирості в любові до своєї землі, до української мови, до навчання та істини! Будьмо гідними нашої історії. Вертаємо своє!

Відділ культури