Символ свободи і волі

Державний прапор України –
Це стяг із двох подовжніх смуг
Він символ вільної людини,
У ньому український дух!
 
23 серпня Україна відзначає День Державного прапора. Уже 15 рік поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України! Наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогом за свободу та незалежність нашої країни! Це - Символ свободи і волі, віри та сили українського народу.
Сьогодні авдіївці та гості міста зібралися біля будівля Авдіївської ВЦА на урочисту церемонію підняття Державного прапору України.
Почесне право підняти головний символ країни над адміністративною будівлею було надане прапороносній групі 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Авдіївці з гордістю дивилися як замайорів на фоні блакитного неба синьо-жовтий стяг.
Патріотична церемонія стала урочистим тлом для ще однієї важливої події – вручення першого документу, паспорта громадянина України, молодому жителю міста Дмитру Дороніну.
Окрасою святкового заходу стали виступи вихованців дитячого садочку «Теремок» та вокального колективу ЗОШ №2 «Смайлики».

Відділ культури