В Авдіївці привітали захисників України

14 жовтня – Авдіївка разом з усією країною вітає своїх захисників.

Урочистості з нагоди державного свята - Дня захисника України – розпочалися з церемонії покладання квітів в пам'ять про загиблих воїнів неоголошеної війни біля меморіального комплексу «Авдіївська промка» в рамках обласної акції «З вірою у захисників».

Продовжили святкувати в центрі міста. На бульварі Шевченко відбулося традиційне відкриття І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що виховує юних патріотів України на засадах національної гідності та активної громадянської позиції. Також всі присутні могли відвідати унікальну виставку «Від минулого до сучасності», познайомитися із зразками військової техніки, пригоститися справжньої солдатською кашею.

А кращих представників Збройних Сил України, що наразі відстоюють цілісність українських кордонів в районі нашого міста, нагородили медалями «За оборону Авдіївки» та грамотами військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка.

Під час заходу українських військових, юних джурівців та мешканців міста привітали представники Донецької облдержадміністрації, ВЦА міста Авдіївки, керівництво 92 ОМБР, а також місцеве духовенство. Адже 14 жовтня православна спільнота також відзначає світле і радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважалася захисницею славного козацтва.

Сьогодні говорили і про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

Відчайдушні, вольові, сильні захисники - це свято на Вашу честь.

 

Відділ культури
Військово-цивільної адміністрації
м. Авдіївка