Мистецька педагогіка

З 31 жовтня по 2 листопада 2019 року в концертній залі Маріупольської школи мистецтв вже втретє відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція викладачiв мистецьких шкiл та ВНЗ I-IV рiвня акредитації: «Актуальнi проблеми сучасної мистецької педагогiки: традиції та інновації».

Учасники та модератори приiхали з багатьох мiст Донецької, Запорiзької областей, Захiдної Украiни, міст Днiпра, Харкова, Києва. Викладачі музичної школи Авдіївської міської ради також не залишились у стороні та відвідали цей захід.

В рамках конференції вiдбулися три семiнари за фахом: фортепiано, струнно-смичковi iнструменти, академiчний cпiв та естрадний спiв.

Народний артист України, професор НМАУ iм. П.I. Чайковського, диригент Ансамблю класичної музики iм. Б.М. Лятошинського Андрiєвський Iгор Михайлович  провів майстер-клас з учнями різних категорій, в одній з яких прийняв участь учень 8 класу музичної школи Авдіївської міської ради Горлачов Іван (клас викладача Посохової Тетяни Василівни, концертмейстер Соболь Ірина Анатоліївна).

Учасники та слухачі конференції зазначили високий професiйний рiвень та якiсну органiзацiю заходу i висловили велику подяку органiзаторам i провiдним дiячам культури та педагогiки України.

Відділ культури