Мовна скарбниця народу

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця, а надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови.

Саме до цього свята у  центральній міській бібліотеці була підготовлена  виставка «Мовна скарбниця народу». До уваги читачів представлені книги Дмитра Білоуса «Безцінний скарб», Мар’яни Лановик «Українська усна народна творчість», Руслана Кацавця «Золоте джерельце», посібники, довідники, словники, збірки віршів та інші.

Також бібліотекар центральної міської бібліотеки завітала до шкільної бібліотеки ЗОШ № 1, де провела для учнів 5-го класу мовознавчу вікторину «Мовні перлини». Під час заходу діти поринули в чудовий і прекрасний світ нашої мови, дізналися про роль мови у житті людини. Юні шанувальники рідного слова виявилися гарними знавцями мови відгадавши усі запропоновані мовні ребуси.

Кожна держава має свою державну мову, яку слід поважати. Кожна людина має право думати і розмовляти своєю рідною мовою, вивчати і любити її, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу..

Відділ культури ВЦА