Покликання дарувати радість

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Приємним і символічним є те, що свято працівників культури одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, що є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.

Наше місто багате на творчих, талановитих та обдарованих особистостей. Одним із них є заслужений працівник культури України, у минулому багаторічній керівник Палацу культури техніки та спорту ПрАТ «АКХЗ» Юрій Сунгуров. Символічно, що саме сьогодні відбувся творчий вечір цього видатного хореографа, що стояв біля витоків танцювального мистецтва в Авдіївці, а також засновника ансамблів народного танцю «Барви» та «Подарунок».

Протягом усього заходу на честь Юрія Олександровича звучало багато теплих слів та привітань. За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Юрія Сунгурова нагородили Почесною грамотою військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка.

Творчі колективи Палацу культури, а також юні таланти з Будинку дитячої та юнацької творчості та місцевої музичної школи подарували присутнім справжнє свято.

Всім працівникам культури бажаємо невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив та нових культурних проектів.

Відділ культури ВЦА