Народжені вмерти за Батьківщину – залишається жити у віках

Сьогодні біля пам’ятника Т. Шевченку відзначались події, що відбулись на майдані Незалежності у Києві 21 листопада 2013 року. В новітню історію України вони увійшли як День Гідності та Свободи – свято, що утверджує ідеали свободи і демократії, патріотизму та мужності громадян, які повстали на захист демократичних цінностей та європейського вибору України.

В Авдіївці на заході зібралися громадські активісти, волонтери, представники влади, учнівська молодь, військовослужбовці, духовенство, шоб привітати один одного із 6-ю річницею Революції  Гідності та вшанувати героїв Небесної сотні.

Протягом заходу для присутніх були відкриті символічні сторінки подій на Майдані, поезія Майдану звучала у виконанні учнів загальноосвітніх шкіл.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували загиблих на Майдані, тих, котрі стали символом утвердження прагнень до європейських цінностей, яких згодом назвали Небесною Сотнею.

По завершенню заходу громадські активісти та військовослужбовці поклали квіти до пам’ятника на честь загиблих українських військових, що знаходиться в Авдіївській промзоні.

Відділ культури ВЦА