За крок до мети: авдіївська бібліотека стане сучасним комунікаційним майданчиком

«Бібліотека – потужний інформаційний центр сучасності» – саме таку амбіційну мету поставили перед собою переможці Інфраструктурного гранту від House of Europe фахівці відділу культури Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка.

У 2015 році під час активних бойових дій будівля бібліотеки – філії № 3 зазнала значних пошкоджень і бібліотеку перевезли до будівлі відділу культури. Тісне приміщення значно звузило коло можливостей закладу культури щодо роботи з читачами. У 2019 році військово-цивільна адміністрація міста виділила нове приміщення та фінансувала проведення поточного ремонту та оснащення бібліотеки сучасними меблями.

З метою продовження роботи з перетворення бібліотеки в заклад нового формату, а саме мультифункціональний простір для освітніх та культурних ініціатив, фахівці бібліотеки та відділу культури взяли участь у грантовому проекті House of Europe та стали одним із переможців у номінації «Малий грант для державних і комунальних закладів культури (3000 Євро)».

Виділені кошти (загальна сума гранту складає 79,5 тис. грн) будуть направлені на технічне оснащення нещодавно оновленого приміщення бібліотеки-філії №3. Це дозволить розширити спектр освітніх послуг для мешканців та гостей міста, покращити читацьку культуру та соціальну комунікацію. Модернізована бібіліотека стане не тільки сучасною та комфортною територією для коворкінгу, але й потужним інформаційним майданчиком для співпраці з закладами культури та освіти, державними структурами, громадськими організаціями, незважаючи на відстані та кордони.

Відділ культури ВЦА