Авдіївських медиків привітали з професійним святом

Традиційно у третю неділю червня Україна відзначає професійне свято найгуманнішої в світі професії — День медичного працівника.

Справжньою перевіркою на професійність, добропорядність стали теперішні події в Україні. З перших років становлення незалежності нашої країни медики постійно проявляли патріотизм і небайдужість до долі батьківщини. Наразі ж у медиків новий виклик – невидимий і небезпечний ворог, вірус COVID – 19.

З професійним святом місцевих лікарів, фельдшерів, медичних сестер, парамедиків та військових лікарів привітав керівник військово - цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш. Очільник міста нагородив кращих працівників закладів медицини грамотами та цінним подарунками.

 «Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться з щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю. Зичу вам здійснення заповітних мрій, оптимізму й нових досягнень», - побажав керівник ВЦА.

Відділ культури